Prestiżowe wersje kalendarze książkowe...

Konieczność czy prestiż - kalendarze książkowe

Firmowe katalogi, foldery

Kalendarze książkowe są codziennym narzędziem pracy. Towarzyszą biznesmenom, handlowcom i doskonale odnajdują się w pracach biurowych. Posiadają różne formy wyposażenia: mapy, najważniejsze telefony, logo na okładce czy personalizację. Firmy decydując się na kalendarze książkowe kierują się prestiżem i rangą własnego wizerunku, chcąc, aby stanowiły ich wizytówkę i były reklamą 365 dni w roku.Firmowe kalendarze książkowe A5, A4 spełniają wszystkie te funkcje, umożliwiając właścicielom korzystanie z dodatkowych elementów reklamowych.


Kalendarze książkowe wciąż wzbogacane są o nowe elementy czy funkcje. Rodzaj na jaki zdecyduje się firma: kalendarze książkowe standardowe czy kalendarze książkowe indywidualne, świadczy o jej klasie, renomie a nawet pozycji na rynku. W zależności od rozpiętości potrzeb, wybór pada na jeden z typów kalendarza książkowego. Kalendarze te mają wiele zastosowań i potrafią pomieścić wiele informacji. Koniec z nerwowym szukaniem notatek w stosie dokumentów, czy kilku notesików, które mają w zwyczaju znikać w najbardziej potrzebnych momentach.

Luksus kontra tradycja, kalendarze książkowe…


Kalendarze książkowe są jak kawałek historii, który odbija swoje Piętno w życiu codziennym. Dwa odmienne typy wywodzące się z jednego domu jak rodzeństwo, podobne a jednocześnie odmienne. Kalendarze książkowe standardowe są wykorzystywane podczas spotkań, wyjazdów czy konferencji i posiadają charakterystyczną cechę – mamy je zawsze przy sobie. Kalendarze takie dają właścicielowi poczucie właściwie zorganizowanego czasu pracy i dodają mu profesjonalizmu. Foldery reklamowe dla firm tak jak sprawdzone kalendarze książkowe indywidualne, oprócz wszystkich wyżej wymienionych cech, wyposażają kalendarze książkowe standardowe w indywidualny wizerunek, oryginalny, niebanalny projekt, dostosowując go do potrzeb wizerunkowych firm i dorównując tym samym najwyższym rangą reklamą.

Kalendarze książkowe - wersja standardowa czy ekskluzywna

Kalendarze książkowe B4 B5 B6 charakteryzują się prostotą, funkcjonalnością i przejrzystością. Wzbogacone o nowe elementy jak strony z reklamą firmy lub jej logotypem wytłoczonym na okładce, są wizytówką i jednocześnie reklamą zleceniodawcy. Kalendarze książkowe wyposażone w przemyślaną strukturę są doskonałym upominkiem lub gadżetem. Udostępniając swoim pracownikom czy klientom kalendarz książkowy uświadamiasz ich w profesjonalnym wizerunku firmy. Kalendarze książkowe indywidualne są ekskluzywną wersją kalendarza książkowego standardowego. Można go porównać do najnowszego modelu samochodu, który na zamówienie został udoskonalony według potrzeb klienta. Przy takim kalendarzu mamy pewność, że nikt inny nie będzie miał takiego kalendarza książkowego, że jest on jedyny w swoim rodzaju. Dodatkowo, indywidualne kalendarze książkowe są doskonałym uzupełnieniem „identyfikacji wizualnej firmy”, posiadają dodatkową powierzchnie reklamową, łączącą w sobie elementy graficzne spójne z profilem i wizerunkiem firmy.

Kalendarze książkowe - nadzwyczajne elementy

W skład systemu identyfikacji wizualnej (czytaj: Whiteart.pl) wchodzą kalendarze trójdzielne standardowe mają tendencje do powielania, natomiast kalendarze książkowe indywidualne są nowoczesną formą reklamy. Podsumowując – standard czy luksus – do nas należy wybór, która formę kalendarza ks iążkowego wybierzemy.

Czy wiesz, że...
Wielu myślało, że kalendarze wiszące na ścianach wielu biur pójdą do lamusa. To się jednak nie stało, mało tego, odnotowuje się wciąż rozsnącą popularność tej formy reklamy. Szczególnie wyróżniający się modele to firmowe kalendarze trójdzielne, ale i po podręczne kalendarze książkowe sięga wielu zadowolonych użytkowników.
Projektowanie, ręka trzymająca ołówek, rysowanie żarówki