Sprawdzone w komunikacji, kalendarze książkowe a5, a4...

Kalendarze książkowe w epoce e-maili

dodatki kalendarze dla każdego

W dzisiejszej dobie Internetu i szybkiego rozwojowi technologii, miliony ludzi zapomina o telefonach stacjonarnych czy wysyłaniu listów droga pocztową. Pomimo tego jest jedna rzecz, z której do tej pory nie zrezygnowali liczni handlowcy czy znani i lubiani biznesmeni – to oczywiścei dobrej jakości kalendarze książkowe dla firm.


Zamiast listów piszemy e-maile, w zastępstwie kartek świątecznych wysyłamy e-kartki, rachunki płacimy przelewami a nie chodząc na pocztę. W ówczesnych czasach technologia zdominowała nasze życie i zmieniła perspektywę funkcjonalności. Na każdym etapie w codziennym życiu wybieramy wszelkie nowinki technologiczne wierząc, że oszczędzają nasz czas. Pośród tych wszystkich ułatwień pozostała jedna z nielicznych, tradycyjna forma, z której mało kto rezygnuje – kalendarze książkowe.

Zachowanie tradycji, kalendarze książkowe...

Kalendarze książkowe według niektórych są przestarzałą formą organizacji czasu pracy. Pomimo tego, tylko nie liczni porzucili korzystanie z takie formy wydania kalendarza. Kalendarze książkowe znajdują liczne rozwiązania w życiu codziennym. Jest wykorzystywany nie tylko podczas spotkań, ale także przy okazji wyjazdów czy konferencji. Kalendarze książkowe B4 B5 B6 od producenta Iveno posiadają jedną podstawową cechę – mamy je zawsze przy sobie. Kalendarz ten potrafi odnaleźć się w wielu sytuacjach i pomieścić masę informacji. Dodatkowo wyposaża właściciela w podręczne narzędzie pracy i dodaje mu profesjonalizmu.

Kalendarze książkowe jako papierowi pomocnicy

Kalendarze książkowe na przestrzeni lat były udoskonalane i wzbogacane o dodatkowe elementy jak zakładki, mapy czy spisy najważniejszych telefonów. Jednak sama forma została niezmienna. Kalendarze książkowe charakteryzują się przejrzystością, prostotą i funkcjonalnością, dodatkowo pełnią funkcje informacyjne i reklamowe. Wyposażone w dodatkowe strony z elementami graficznymi przedstawiającymi wizytówkę firmy lub reklamę jej produktów, stopkę z nazwą firmy czy logo wytłoczone na okładce. Kalendarze ściene (plakatowe i wieloplanszowe) stają się wizytówką wielu firm przez minimum 12 miesięcy w roku, a czasami nawet dłużej, albowiem do zapisywanych w nich licznych informacji sięgamy wielokrotnie. Mając świadomość standardu kalendarzy książkowych, firmy coraz częściej sięgają po indywidualne personalizacje na ich okładkach, utożsamiając tym samym kalendarz książkowy z jego właścicielem.

Dlaczego kalendarze książkowe?

Kalendarze książkowe posiadają przemyślaną strukturę, przejrzyste kalendarium i są doskonałym upominkiem lub gadżetem, a także indywidualnym prezentem. Ofiarując taki kalendarz klientom czy pracownikom tworzysz profesjonalny wizerunek firmy, jednocześnie udowadniając, że rozumiesz powagę organizacji czasu pracy. Wyposażając w ten typ kalendarza liczne osoby – zapewniasz firmie ciągłą reklamę – oto dlaczego warto mieć solidnie wykonane kalendarze trójdzielne swojej firmy, są tak samo ważne jak dobrze zaprojektowane opakowanie reklamowe.

Czy wiesz, że...
Wielu myślało, że kalendarze wiszące na ścianach wielu biur pójdą do lamusa. To się jednak nie stało, mało tego, odnotowuje się wciąż rozsnącą popularność tej formy reklamy. Szczególnie wyróżniający się modele to firmowe kalendarze trójdzielne, ale i po podręczne kalendarze książkowe sięga wielu zadowolonych użytkowników.
Projektowanie, ręka trzymająca ołówek, rysowanie żarówki